Oto Kar Üfleme Fonksiyonu

Haz - 10 2014

Kış aylarında yağan kar yağışı dış ünitenin düzgün çalışmasını engeller. DWM S serisinde yer alan oto kar üfleme fonksiyonu sayesinde birikmiş karı kaldırılır ve ünitenizin çalışma performansını etkilemez.

Tepe Güç Talep Kontrol

Haz - 10 2014

Samsung VRF Klima DVM S ile tepe akım ve güç tüketimini kontrol edebilirsiniz. Aşırı enerji kullanımını engellemek istediğinizde yada elektrik yetersiz olduğunda bu özelliği kullanabilirsiniz.

Gece Sessiz Çalışma

Haz - 10 2014

Samsung VRF Klima Sistemleri DVM S serisinin belirli ölçüde gürültü seviyesini azaltılmıştır. Sessiz Çalışma özelliği sayesinde gece boyunca sessiz ve huzurlu bir alan yaratılmaktadır.

Kapalı Deşarj Sıcaklık Kontrolü

Haz - 10 2014

Samsung VRF Klima Sistemlerinde dış ünitenin ayarlarını değiştirmeden, her kanalın kapalı boşaltım sıcaklığı kontrol işlevi vardır. Bu sistem (: ~ 61 ° F / ısıtma operasyonu: ~ 97 ° F soğutma çalışması) soğutma veya ısıtma modunda daha fazla konfor sağlar.

Yüksek Dış Statik Basınç

Haz - 10 2014

Farklı yükleme koşulları ile başa çıkmak için, DVM S .32 “H2O kadar yüksek dış statik basıncı yönetmek için tasarlanmıştır.

Kolay ve Güvenli Kablolama Çalışma

Haz - 10 2014

Samsung VRF Klima Sistemleri iç ve dış üniteler arasındaki Non-Polar iletişim kablolama işlemlerini oldukça kolaylaştırır.

Çok Yönlü Boru Bağlantısı

Haz - 10 2014

Boru, elektrik ve haberleşme kabloları için knock-out delikleri boru ve kablo yönü seçilebilir.

Kolay Erişim

Haz - 10 2014

Dış ünitenin ön tarafında yer alan küçük açıklıklar sayesinde dış ünite durumunu kontrol edebilmek ve ayarlamak oldukça kolaydır.

Kendi Kendine Teşhis Modu

Haz - 10 2014

Samsung DVM S VRF Klima Sistemleri çalışma durumunu izler ve oluşabilecek anormal durumlarda bir hata kodu görüntüler.

Otomatik Devreye Alma ve Yönetim

Haz - 10 2014

  Samsung DVM S VRF Klima Sistemleri otomatik devreye alma, oto yönetimi ve mobil veri iletimini kolaylaştıran akıllı bir yönetim sistemine sahiptir. Sistemi, akıllı telefon ya da tablet PC ile rahat ve kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

1 2